TOPlist

Něco málo o sobě


Kdo jsem?
- Jsem stejný člověk jako mnoho milionů lidí na této planetě.
Co jsem ve své podstatě?
- Ve své podstatě jsem hledač – pokládám si otázky a hledám na ně odpovědi.
K čemu jsem?
- Jsem průvodce. Když jsem našla odpovědi, provádím ostatní labyrinty jejich vlastních vnitřních tajemství.
  A jednoduše jsem Ruska. Narodila jsem se v lánech Uralských hor v Baškiru. Vyrůstala jsem v Kazachstánu. Po svatbě mám ukrajinské příjmení, v tuto chvíli už 17 let žiji a podnikám v Čechách. Vzděláním jsem stavební technik, zaměstnáním do příjezdu do ČR jsem byla architektka. Všechna tato životní zkušenost ohledně života a práce v různých sférách, s různými kulturami a řády, se pro mě v určitou dobu stala neocenitelným zdrojem vědomostí a chápání.
Svérázné vnímání okolí mě provádělo životem od mládí. Ale bohužel jsem v té době nepotkala mistra, který by mě upozornil a vysvětlil správné používání a vliv energie, jak pozitivní, tak negativní. A jelikož zákon vesmíru říká: „Nevědomost neosvobozuje od následků (trestu)“, tak po 35 letech mého života se na mě sesypaly následky. Pád byl až na samotné dno nejhlubší propasti, jak po materiální stránce, tak po zdravotní stránce. Dostat se z té propasti mi pomohla moje rodina a moji nejbližší. Díky jejich podpoře jsem začala hledat a zkoumat důvody, způsoby a metody sebepoznání a sebeuzdravení. Cesta byla dlouhá a těžká, trvala 12 let. Ale já jsem se vydrápala z té hluboké propasti a tu cestu znám a dělím se o tyto poznatky se všemi, kteří si to přejí.
  A jako doplnění k tomu všemu jsem se v červnu 2006 v Praze zúčastnila semináře známého filipínského léčitele Alexe Orbita o metodice sebeuzdravení a otevření čtvrté a šesté čakry.
Od září 2006 do ledna 2010 jsem se zúčastnila souhrnu lekcí a seminářů na České ezoterické univerzitě o studiu širokého spektra témat o netradičních metodách léčení, o různých filosofiích a směrech: Feng Shui, numerologie, astrologie, automatické kreslení, geomantie, práce s kyvadlem, ájurvéda, jóga, tarot, Su Jok, léčení bylinkami, alikvotní zpěv, filosofie starověkého Egypta, Májů, Číny, Tibetu atd.
  V červnu 2008 jsem se zúčastnila v Praze na univerzitě vzdělávacího kurzu „Léčení autoimunních nemocí: alergické stavy, nadváha, klaustrofobie.“
V říjnu 2008 jsem se zúčastnila v Praze na stejné univerzitě kurzu masáže pod názvem Spinal Touch.
V září 2009 jsem se zúčastnila týdenního kurzu v Moskvě u Marka Komissarova pod názvem „Přímé informační vnímání“ a následně v listopadu 2009 pozvala Marka Komissarova poprvé do České republiky s tímto seminářem, kterého jsem se zúčastnila již po druhé. Byla jsem organizátorkou všech následujících seminářů Marka Komisarova v České republice až do roku 2013.
V září 2011 jsem absolvovala u Makrka Komissarova kurz „Vyučování dětí informačnímu vnímání“.
V listopadu 2012 a následně v říjnu 2013 jsem se zúčastnila a organizovala seminář „Základy bezkontaktní sebeobrany“ s ruským lektorem, plukovníkem ve výslužbě Alexandrem Solovjovym.
Na základě získaných znalostí a vlastního postupu jsem vypracovala vlastní metodiky, jak pomoci lidem, kteří se na mě obracejí.
  Ale má cesta poznání ještě není u konce, pokračuju dál. Kdybych se všechno naučila a znala, tak bych neměla proč být tady, v tomto rozměru .....


    S úctou, Galina Lyashenko

Copyright © Blahodarovani.cz, 2010 - , všechna práva vyhrazena.
O MASÁŽE

- Na termálním lehátku

- Relaxační masáž

- Levandulová koupel


O POZITIVNÍ PSYCHOLOGIE

O BAREVNÁ TERAPIE

O OČÍŠTĚNÍ MÍSTNOSTÍ OD NEGATIVNÍ ENERGIÍ

O CENÍK
----------Spolupráce----------

www.lecitelka.com

----------------------------